תמונה

המוצרים החשובים במשרד - במחירים אטרקטיביים במיוחד

קרביץ היא אחת החברות הישראליות המוכרות והאהובות בישראל, שהחלה את דרכה עוד בשנת 1925 - כמעט לפני מאה שנים. רשת קרביץ היא מובילה ומזוהה בעיקר עם ענף כלי הכתיבה, הציוד המשרדי והטכנולוגיה, ושמה לנגד עיניה את איכות המוצרים, חווית השירות והחדשנות הטכנולוגית. היום לרשת קרביץ כ-80 סניפים בפריסה ארצית וכן חנות אינטרנטית מובילה עם קטלוג נוח והזמנה מהירה!

חומרי ניקוי למשרד
כיבוד למשרד
תמונה
 

ציוד משרדי לעסקים בקרביץ

בקרביץ תוכלו למצוא מגוון עצום ומתחדש של ציוד משרדי לעסקים מכל הקטגוריות השונות, שכן קרביץ שמה לה למטרה לספק פתרון כולל לציוד משרדי. בקטלוג האינטרנטי של קרביץ תמצאו ציוד שנחוץ בכל משרד מציוד שהוא מתכלה כמו כלי כתיבה, נייר צילום, דפים, טונרים, כיבוד ומוצרי ניקיון למטבח, ועד ציוד קבוע ואיכותי של ריהוט למשרד, מחשבים מתקדמים, מדפסות, ציוד הקפי למחשבים ועוד. בקיצור - כל מה שצריך לעסק שלך, מתי שצריך!

חותמות לעסק
כיבוד למשרד
מגוון מדפסות לעסק
ציוד היקפי למחשבים

הדגשים החשובים שלנו לאספקת ציוד משרדי לעסקים

כדי לספק לכם את חוויית השירות הטובה ביותר, אנחנו בקרביץ שמים דגש על כמה פרמטרים שאנחנו רואים אותם כחשובים ביותר:

  • אספקה מהירה - בקרביץ שמים דגש על אספקה מהירה של הציוד המשרדי עד אליכם למשרד, כך שתוכלו לבצע הזמנות מהירות ולדעת שהציוד יגיע עד אליכם כבר בימים הקרובים!
  • שירות לקוחות - אנחנו יודעים כמה שירות לקוחות הוא חשוב, ושירות הלקוחות שלנו מהיר, זמין ואדיב ומטפל כל בעיה ובכל שאלה שעשויה לעלות לכם - כך שתמיד תדעו שיש מישהו שמטפל בכם!
  • קטלוג אינטרנטי מגוון ונוח - הקטלוג האינטרנטי של קרביץ הוא מגוון, אינטואיטיבי ונוח, מחולק לפי קטגוריות ופשוט לשימוש, ותוכלו למצוא מגוון ענק של מוצרים של היצרניות המובילות בארץ ובעולם, להשוות מחירים ולבחור את המוצרים המתאימים לכם ביותר. 
  • פריסה ארצית - זקוקים גם לסניף פיזי? הסניפים של קרביץ פזורים בפריסה ארצית וניתן למצוא כ-80 חנויות ברחבי הארץ, כך שתמיד תוכלו לגשת לאחת החנויות ולהשלים ציוד דחוף למשרד.
  • ניסיון - אנחנו יודעים בדיוק מה עסקים צריכים ומה עסקים רוצים, ויש לנו ניסיון ארוך שנים של חברה ותיקה וגדולה עם עבר מפואר וארוך. נשמח לעמוד לרשותכם ולספק לכם את כל הציוד המשרדי לעסקים שאתם צריכים! 
 

רכשו ציוד משרדי לעסקים בקרביץ!

רשת קרביץ משווקת לעסקים שונים ורבים מגוון ענק ורחב של מוצרים, המגיעים עד אליכם למשרד באספקה מהירה ומיידית וללא עלות נוספת (בקנייה מעל 249 ש"ח, כולל מע"מ). בקרביץ ניסיון ארוך שנים, קטלוג נוח ושירות לקוחות יעיל, ואנחנו נשמח לעמוד לרשותכם ולספק את כל הצרכים המשרדיים שלכם!

icon

חומרי ניקוי

icon

כיבוד למשרד

icon

ריהוט משרדי

icon

קלסרים

icon

מדפסות

icon

טונרים וראשי דיו

icon

נייר צילום והדפסה

icon

ציוד משרדי