אודות

“לא חוזרים ללמוד בלי קרביץ”

כבר יותר מ-90 שנה

קרביץ, מהמותגים החזקים, המוכרים ואהובים ביותר בכל בית בישראל, החלה את דרכה בשנת 1925, כחנות קטנה לציוד משרדי וכלי כתיבה בדרום תל אביב. החנות בבעלותו של נתן קרביץ, הפכה עד מהרה לשם דבר בתל אביב הקטנה, אך למרות ששמה היה “ירדניה”, הלקוחות כינו אותה “החנות של קרביץ” – וכל השאר, היסטוריה.

קרביץ דור 2.0

בראשית שנות ה-50′, קיבלו בני הדור השני במשפחת קרביץ את מושכות הניהול והשקיעו משאבים רבים בפיתוח רשת חנויות מהראשונות בישראל. תוך זמן קצר המאמצים נשאו פרי ורשת “קרביץ” הפכה למותג המזוהה מכל, עם ענף כלי הכתיבה והציוד המשרדי.

קרביץ דור 3.0

בשנות ה-90′ הדור השלישי למשפחת קרביץ הביא עמו משב רוח רענן לרשת.
בשנים אלו הפכה קרביץ למותג מוביל בתחומי הטכנולוגיה והעסקים, אך השכילה לשמור על אופייה המשפחתי ועל הערכים שאפיינו אותה מאז ומתמיד: איכות המוצרים, חווית השירות והחדשנות הטכנולוגית. ערכים שבזכותם קרביץ מובילה, גם כיום, את תחום החזרה לבית הספר.

 

קרביץ שלושה דורות, שלוש זרועות.

קבוצת קרביץ מעסיקה יותר מ-1,000 עובדים, מפעילה מרכז לוגיסטי המשתרע על שטח של 13,000 מ”ר במודיעין ופועלת בשלושה תחומים מרכזיים:

רשת קרביץ

רשת החנויות הקמעונאיות של קרביץ מונה כ-80 סניפים בקניונים ובמיקומים מובחרים בכל רחבי הארץ. קרביץ שותפה ברשת אקדמון המפעילה 14 חנויות במוסדות להשכלה גבוהה. כמו כן, קרביץ פועלת בהצלחה גם בעולם On-line, עם חנות אינטרנטית מהמובילות מסוגה בישראל.

קרביץ עסקים

זרוע ה-B2B של קרביץ, מספקת מיכון משרדי וציוד היקפי לגופים מוסדיים וממשלתיים, לבנקים ולחברות ועסקים במגזר הפרטי. לרשות לקוחות החברה עומד אתר לניהול תקציבים וביצוע הזמנות ומערך הפצה יעיל בפריסה ארצית.

קרביץ סיטונאות

הזרוע הסיטונאית של קרביץ פועלת בקרב רשתות ציוד משרדי, חברות צעצועים ורשתות הובי ומפיצה בבלעדיות מותגים בינלאומיים מובילים וביניהם: Pentel, Casio, Milan, Pelikan, Sakura ועוד.

קרביץ. הדור הבא, היום.

קבוצת קרביץ ממשיכה לצמוח ולהרחיב את פעילותה לעולמות תוכן נוספים. קרביץ היא מהמשווקות המובילות בישראל למוצרי מחשוב, ציוד היקפי, דפוס, אלקטרוניקה, סלולר וGaming- של מיטב היצרנים הבינלאומיים. כמו כן, לקבוצה מותגים פרטיים איכותיים וביניהם: Plug&Play – אוזניות, מטענים ניידים וכבלים, Sketch – מוצרי נייר ו Pixie– כלי כתיבה אופנתיים.