עמוד פרטיות

עמוד פרטיות

התוכן נכתב בלשון זכר מטעמי נוחיות בלבד, והינו נכון עבור שני המינים.

אנו מתחייבים:

להשתמש במידע רק למטרה טובה: אנו נשתמש בנתונים שסיפקת לנו רק בכדי להעצים את חווית הרכישה שלך, ולהציע לך הטבות משתלמות המתאימות לך. להעניק לכם אבטחה מלאה: אנו נשמור את הנתונים שסיפקת לנו מכל משמר, ולא נעביר אותם לשום גורם נוסף ללא אישור מלא ממך. לספק לכם אמינות מלאה: אנו תמיד נדבר איתך בגובה העיניים, ונספק לך מידע נכון ומדויק, ללא הפתעות או אותיות קטנות. לא לשלוח לכם ספאם: אתה יכול להחליט איזה מידע לקבל מאיתנו, כמה ממנו ומתי. ואנו נעביר מידע הכרחי בלבד. המידע שלך לא יישמר ללא צורך. במידה ולא נהיה זקוקים לו יותר, נסיר אותו לצמיתות.

הגנה על הפרטיות שלך:

אנו מתחייבים להגן באופן מלא על הפרטיות של הלקוחות שלנו ושל המבקרים באתר, ועל ביטחון המידע שהם מוסרים לנו. מניסיון אישי, אנו יודעים עד כמה הפרטיות הינה חשובה ומתחייבים להגן עליה. אם יש לך שאלות לגבי האופן בו אנו שומרים על הפרטיות שלך, ושל הנתונים שהנך מספק לנו, אתה מוזמן לפנות אלינו בכל עת בדוא"ל: info@kravitz.co.il אנו משתמשים במידע שלך במספר דרכים שונות – הכל תלוי במידע שאנו מקבלים. בטבלאות מטה תוכל למצוא פירוט מלא לכל הפעולות שאנו מבצעים עם המידע שאנו מקבלים ממך, ומדוע אנו מבצעים את הפעולות הללו:

סוג המידע

איך אנחנו משתמשים במידע?

מדוע אנו מבצעים זאת?

השם שלך ופרטים ליצירת קשר

לצורך אספקה של הרכישה שלך.

. אנו מוכרחים לבצע זאת בכדי להשלים את הרכישה שלך

לשלוח לך הודעות משירות הלקוחות שלנו ושל חברת המשלוחים שלנו באמצעות הודעות טקסט או דוא"ל

אנו מוכרחים לבצע את הפעולות הללו בכדי לעקוב אחרי הרכישה שלך, להיות מעודכנים שקיבלת את ההזמנה שלך ולסייע במקרה של בעיה.

לשלוח לך מידע בדוא"ל, בהודעת טקסט או בדרכים דומות, על המוצרים והשירותים החדשים שלנו.

אנו שולחים מידע זה בכדי שתמיד תהיה מעודכן, ונשלח אותו רק אם תאשר לנו לעשות זאת.

זיהוי מדוייק ומניעת הונאה

אנו משתמשים בפרטים אלו בכדי להיות בטוחים שאיש לא משתמש בפרטים שלכם בכדי לבצע רכישות או לקבל מידע.

הצעות למוצרים פופולאריים על ידי לקוחות בעלי היסטוריית רכישות והתעניינות דומה לשלך.

כך נוכל להציע לך את המוצרים המתאימים ביותר עבורך ונחסוך לך זמן חיפוש יקר באתר.

תאריך הלידה שלך

זיהוי מדוייק ומניעת הונאה. בנוסף, נשתדל לשמח אותך בימי ההולדת שלך.

אנו משתמשים בפרטים אלו בכדי להיות בטוחים שאיש לא משתמש בפרטים שלכם בכדי לבצע רכישות או לקבל מידע.

אמצעי התשלום שלך (הכוונה היא לקוד האבטחה, אל דאגה – איננו שומרים את פרטי אמצעי התשלום עצמם)

תשלום וקבלת החזרים

אנו מוכרחים לבצע את השימוש הזה בנתונים בכדי להשלים את הרכישה שלך / להעניק החזרים.

זיהוי מדוייק ומניעת הונאה

אנו משתמשים בפרטים אלו בכדי להיות בטוחים שאיש לא משתמש בפרטים שלכם בכדי לבצע רכישות או לקבל מידע.

היסטוריית יצירת הקשר שלך איתנו (לדוגמא: שיחות עם שירות הלקוחות, דוא"ל וכד')

בכדי לספק שירות לקוחות יעיל

אחרי הכל, אנו רוצים להעניק לכם את שירות הלקוחות הטוב ביותר שאפשר, ולשמור על קשר לזמן רב.

בדיקה של הצוות שלנו

אנו מבצעים מעקב ובקרה לצורך שיפור השירות, כך שתקבלו שירות טוב ומקצועי בכל פניה, עכשיו ובעתיד.

היסטוריית רכישות ופריטים שמורים

לבצע פעולות מכירה טובות יותר

בזכות מידע על היסטוריית הרכישות ופריטים שמורים בסל הקניות שלך נוכל להציע לך חוויה טובה יותר ולהציע לך את הפריטים להם אתה זקוק ברכישה הבאה שלך.

לספק שירות לקוחות ותמיכה, ולטפל בהחזרות

אנו מוכרחים להחזיק את פרטי היסטוריית הרכישה בכדי לספק שירות לקוחות יעיל ולטפל בהחזרות מוצרים ותשלומים.

לגלות אילו מוצרים פופולאריים על ידי לקוחות בעלי היסטוריית רכישות והתעניינות דומה לשלך.

כך נוכל להציע לך את המוצרים המתאימים ביותר עבורך ונחסוך לך זמן חיפוש יקר באתר.

מידע על המחשב או הסמארטפון שלך, וכיצד אתה משתמש באתר שלנו

שיפור האתר שלנו וקביעת אפשרויות ברירת מחדל עבורך לגלישה נוחה יותר

הכל בכדי להעניק לך את חווית הקניה הטובה ביותר, והתאמה אישית לצרכים שלך

מידע מחשבונות שאתה מקשר אלינו (כמו חשבונות ברשתות חברתיות)

כדי לאפשר לך להיכנס לאתר בנוחות ובמהירות, ללא צורך ביצירת חשבון חדש

בכדי להפוך את הגלישה והרכישה באתר לנוחה ומהירה

כדי לספק לכם המלצות למוצרים מסוימים

כך שתוכלו למצוא בקלות ובמהירות את המוצרים המתאימים לכם

הצורה בה אתה מגיב לסקרים, תחרויות וקידומי מכירות

האם אתה מפעיל סקרים, משתתף בתחרויות או בפעולות קידום שיווקיות

בכדי לעקוב אחרי ההשתתפות שלך בפעילויות הללו ולהכריז על המנצחים

חשוב לציין: אתה לא מוכרח לתת לנו את כל המידע האישי הזה אודותיך, אך במידה ותחליט שלא לתת אותו, ייתכן כי לא תוכל לבצע רכישות באתר או ליהנות מחוויית רכישה איכותית בדיוק כמו שאנו רוצים להציע לך. כמובן, בסופו של דבר, זו הבחירה שלך בלבד. אנו מאפשרים שימוש אנונימי באתר, וכך איננו צוברים מידע אישי אודותיך אלא משתמשים במידע בצורה אנונימית לצורך מחקר, ניתוח נתונים, שיפור האתר שלנו ופיתוח שירותים מתקדמים שיעצימו את חוויית הרכישה שלך ושל אחרים.

שיתוף המידע שלך:

אנחנו לעולם לא נמכור או נספק את הנתונים האישיים שלך לצד שלישי כלשהו, ואנו מתכוונים לשם שלך, הכתובת שלך, הדוא"ל, פרטי כרטיס האשראי ונתונים אישיים נוספים. אנו שמים לעצמנו כערך עליון להגן על הפרטיות שלך, ולשמור על האמון שאתה נותן בנו. יחד עם זאת, ישנם כמה גורמים איתם אנו מוכרחים לשתף נתונים מסויימים בכדי לספק לך את השירות או המוצר להם אתה זקוק: חברות בת וחברות איתן אנו עובדים בשיתוף פעולה מלא לצורך אספקת מוצרים או שירותים. חברות אשר נוטלות חלק באספקת המוצרים כמו ספקי התשלומים, מחסנים, חברות משלוחים וכדומה. ספקי שירות מקצועיים אשר מסייעים לנו בניהול החברה והשיווק כמו סוכנויות שיווק, שותפי פרסום וכדומה. רשויות אכיפת החוק וסוכנויות אשראי, בעיקר לצורך מניעת הונאות והתמודדות עם ניסיונות הונאה. אתה יכול לבחור גורמים נוספים אשר יקבלו את המידע שלך כמו אתרי מדיה חברתית (אם תבחר לקשר את החשבון באתר לחשבון המדיה החברתית שלך) או ספקיות תשלום. אנו עשויים לספק לצד שלישי מידע לצורך ניתוח אנליטי אך מידע זה הינו מידע אנונימי ונמסר ללא פרטי הלקוחות שלנו ומבלי שתהיה אפשרות לזהות אותך. בסיום הרכישה תשלח חשבונית ירוקה - בלתי מודפסת למספר הטלפון הנייד שצויין בעת ההזמנה. מספר הטלפון שלך נשאר מוצפן ומוגן מכל חשיפה. ניתן לבקש לקבל את החשבונית מודפסת ולא דיגיטלית, על ידי פניה למוקד שירות הלקוחות שלנו.

מסרים שיווקיים:

במידה ותאשר לנו לבצע זאת, אנו נשלח אליך הודעות שיווקיות באמצעות הדואר האלקטרוני או בהודעות SMS. ניתן לעצור את קבלת ההודעות הללו בכל רגע דרך הגדרות החשבון שלך או דרך לחיצה על קישור ה"הסרה" בכל דוא"ל, או "הסר" בכל הודעת SMS. בנוסף, ניתן לפנות אל מחלקת שירות הלקוחות בבקשה להפסיק את קבלת המסרים השיווקיים.

שימו לב, מערך השיווק שלנו פועל עם כמה מערכות טכנולוגיות במקביל ולכן ייתכנו כמה ימים מעת ביטול המנוי ועד הפסקת קבלת ההודעות בפועל. *ביטול המנוי לקבלת מסרים שיווקיים לא יעצור עדכונים הקשורים לחשבון שלך כמו מידע על הזמנות, עדכונים ממחלקת שירות הלקוחות וכדומה).

פרסומות שלנו באינטרנט:

אנו עוסקים, בין היתר, גם בפרסום און ליין, בכדי לתגבר את שיווק המוצרים שלנו ולעזור לך למצוא את המוצרים או השירותים שלנו. כמו חברות רבות אחרות, אנו מקדמים מודעות בשטחי פרסום באתרי אינטרנט שונים כמו אתרי חדשות ופורטלים גדולים, ואנו עושים זאת באמצעות רשתות שיווק דיגיטליות וטכנולוגיות פרסום מתקדמות הכוללות פיקסלים, תגי מודעות, קבצי cookie וכן שירותים המוצעים על ידי אתרים ספציפיים בהם אתם חברים כמו פייסבוק ואינסטגרם. הפרסומות שתראה באינטרנט יופעלו על בסיס מידע שקיבלנו ממך כמו מוצרים שחיפשת לאחרונה, רכישות שביצעת, לחיצות על מודעות ממומנות ועוד.

שמירה על המידע שלך:

אנו שומרים על המידע שאתה מספק לנו כל עוד החשבון שלך באתר פעיל, או כל עוד אתה משתמש בשירותים שלנו או בקשר עם מחלקת שירות הלקוחות שלנו.

הזכויות שלך

הזכויות שלך בנוגע למידע האישי שלך כוללות את הזכויות הבאות: הזכות לקבל מידע על אופן השימוש במידע האישי שלך (כפי המפורט בעמוד זה). הזכות לגשת אל המידע האישי שלך בכל עת בעמוד החשבון שלך באתר. הזכות לבקש תיקון של מידע אישי לא נכון או לא מדוייק שאנו מחזיקים לגביך (ניתן לבצע שינויים אלו גם דרך הגדרות החשבון שלך). הזכות לבקש מאיתנו למחוק את הנתונים שלך או להפסיק לאסוף נתונים מסויימים. הזכות להפסיק קבלת מסרים שיווקיים בכל עת. הזכות לבקש העברה של הנתונים שלך אליך או אל ספק שירות אחר. במידה ואתה מעוניין לממש אחת או יותר מהזכויות שלך, או שיש לך שאלות אחרות, אתה מוזמן לפנות אלינו במייל info@kravitz.co.il או בטלפון :08-9147777

שינויים באופן שבו אנו מגנים על הפרטיות שלך

אנו עשויים לבצע שינויים בעמוד זה מעת לעת, בכדי להציג שקיפות מלאה בנוגע לדרך שבה אנו מעבדים את הנתונים והמידע שלך. במידה ונבצע שינויים מהותיים בהסכם הפרטיות שלנו, אנו נדגיש זאת באתר האינטרנט או באמצעי יצירת קשר אחרים כמו הודעות דוא"ל או SMS כך שתוכל לבחון את השינויים לפני שאתה מחליט האם להמשיך את השימוש באתר.

לתקנון הפרטיות המלא>>